Sprzedaż sukienek w branży odzieżowej

Sukienki to produkt, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Pań. W cenie są różne fasony i style. Panie z wypiekami na twarzy wyczekują nowych kolekcji ponieważ są zainteresowane tym jak będą wyglądać w określonych ubraniach i w jaki sposób mogą one sprawić, że będą wyglądać jeszcze lepiej.

Detal

Oczywiście najpopularniejszym sposobem sprzedaży sukienek jest sprzedaż detaliczna. Podchodzi pod nią każdy zakup sukienek, który jest realizowany przez pojedynczą klientkę. Sprzedaż detaliczna może być realizowana w różnych miejscach począwszy do sklepów na głównych ulicach miast, poprzez galerie handlowe i wielkie markety na Internecie kończąc. Te pierwsze wymienione sposoby są najbardziej tradycyjne i trzeba przyznać, że wciąż to właśnie na nie decyduje się większość klientek. Trochę inaczej wygląda sprawa z Internetem. Jest to z pewnością miejsce gdzie można znaleźć bardzo dużo interesujących propozycji sukienkowych.

Z drugiej jednak strony zakupy w Internecie mają tę wadę, że nie można przymierzyć żadnej z podobających się nam pozycji. Wydaje się jednak, że Internet ma przed sobą niesamowitą przyszłość w tej materii. Po pierwsze, koszty założenia strony internetowej i sklepu z sukienkami są znacznie mniejsze niż koszt posiadania własnego butiku. Wystarczy zainwestować w pozycjonowanie aby zbierać klientów. Poza tym sieć sprzyja różnorodności i zapewnia dostęp do oryginalnej palety fasonów i propozycji. Możemy tam znaleźć projektantów i projektantki, którzy nigdzie indziej nie są obecni.

ajso11

Hurt

Oczywiście na świecie istnieje też sprzedaż hurtowa sukienek. Zwykle kupowanie hurtem realizowane jest przez dystrybutorów, którzy liczą na to, że kupią kilka fasonów i później je odsprzedadzą. Klientki indywidualne zwykle nie decydują się na taki krok bo po pierwsze nie mają potrzeby kupowania zbyt dużej liczby sukienek. Po drugie zaś wymaga to zaangażowania większej ilości zasobów finansowych. Hurtowa sprzedaż pozostaje więc domeną dystrybutorów krajowych np. Ajso

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *